Корзина
Товаров 0 на сумму 0 грн
Ваша корзина пуста
0 грн 0 грн 0 pcs. 0 грн 0 грн /ru/cart/add.html /ru/component/jshopping/cart/refresh.html?Itemid=203 /ru/component/jshopping/product/view.html?Itemid=203
Смена валюты

Фото дизайнів вишиванок 2015

Жіночі (54)
Жіночі

Нові моделі жіночих вишиванок які поступили до нас цього року. Повідомте номер сорочки яка вас цікавить, і ми розкажемо детальніше про дану модель.

 

Вишиванок в категорії: 54
Переглядів категорії: 20023
Чоловічі (38)
Чоловічі

Чоловічі вишиванки які ми з радістю для вас пошиєм. Просто повідомте номер вишиванки яка Вас зацікавила.

 

Вишиванок в категорії: 38
Переглядів категорії: 13602
Дитячі (7)
Дитячі

Дитячі вишиванки які ви можете замовити у нас.

 

Вишиванок в категорії: 7
Переглядів категорії: 2066
Вишиванки в наших клієнтів (30)
Вишиванки в наших клієнтів

Фото наших клієнтів які ми отримали разом з подяками.

 

Вишиванок в категорії: 30
Переглядів категорії: 10869

В останні роки все більшою популярністю користуються предмети традиційного українського одягу. В першу чергу, до таких виробів відносяться вишиті сорочки. Їх історія налічує десятки століть. Їх шили наші бабусі та прабабусі. Вишиванки були оберегом, надійно захищаючим від злих сил, додаючи здоров'я і сил їх власнику.

З особливим трепетом вишивали сорочки матері для своїх дітей. Вважається, що малюк, одягнений у вишиванку під час хрещення, отримує надійний захист, а тому його обходять хвороби і неприємності.

Придбати вишиванку, відвідуючи Україну, прагнуть туристи з багатьох країн. Вони добре знають про всі достоїнства даного одягу, а тому в якості ідеального сувеніра, хочуть забрати з собою такий презент.

Останнім часом, людей одягнених у вишиванку, можна зустріти практично скрізь. У банку, в школі, у ВНЗ, в торгово-розважальному центрі і просто на вулиці.

Яким чином можна придбати це чудовий, стильний і неповторний національний виріб?

Безумовно, із зростанням популярності, зростає і кількість місць, де їх можна придбати. Наприклад, перебуваючи в Львові, вишиті сорочки можна побачити навіть на прилавках невеликих магазинчиків з сувенірами. У Києві, найбільш популярним місцем, де продаються різноманітні сувеніри, вважається Андріївський узвіз. Відразу варто сказати про те, що тут практично неможливо придбати порівняно недорогий товар, тому що основна маса покупців на Андріївському узвозі - іноземні туристи, які не знають, де і яким чином можна купити вироби значно дешевше.

Безумовно, купувати вишиванки, потрібно в спеціалізованих магазинах, таких як наш.

Відвідавши спеціалізований онлайн-магазин, варто уважно ознайомитися з каталогом продукції. У них представлені фото вишиванок, є детальний опис кожної моделі. Завдяки цьому, можна легко підібрати найбільш підходящу модель.

У випадку, коли виникають якісь складнощі з вибором, наприклад, ви не знаєте, що означає той чи інший орнамент або візерунок, або яку вишиту сорочку придбати малюкові на хрещення, ви завжди можете отримати рекомендації від менеджера нашого магазину.